تاثیرات جدایی روی زنان
طلاق با زنان چه می کند؟
2018-04-12
تاثیر پدران روی فرزندان
نقش موثر پدران در فرزندپروری
2018-04-19
نشانه های مرد عاشق چیست

نشانه های مرد عاشق چیست

چطور بهفمیم یک مرد عاشق شده؟!

این روزها، زنان سخت تر به مردان اعتماد می کنند. معمولا گوش به گوش که می رسد، مردان شیطنت های بسیاری انجام می دهند. در بسیاری از فرهنگ ها، البته هنوز هم مردانگی سرجای خود است و برای بسیاری از زنان یک ملاک حساب می شود.

حال آیا واقعا می توان عشق واقعی را از طرف مرد دریافت کرد؟ آیا هنوز هم می توان همسری یافت که عاشق باشد و کاملا قابل اعتماد و وفادار؟ به گفته روانپزشک تهران راه های بسیاری هست که می توان به یک مرد اعتماد کرد. فقط باید در انتخابتان بسیار دقت کنید. چند نمونه از نشانه های عشق واقعی یک مرد را برایتان آورده ایم.

۱ : به شما احترام می گذارد

اگر مردی شما را دوست دارد، شما را مجبور به کارهایی که نمی خواهید انجام دهید یا خواسته هایتان نیستند، وادار نمی کند. یک مرد عاشق همچنین به تصمیمات شما احترام می گذارد و مجبورتان نمی کند که او را دنبال کنید. به اصول شما احترام می گذارد و شما را به مصالحه نمی اندازد.

۲ : صبور است و بی ادب نیست.

یک مردی که شما را دوست دارد، صبور است و حتی در صورتی که شما ناراحت باشید، آرام است. گاهی اوقات خانم ها پرسرو صدا می شوند. با این حال مردی که شما را دوست دارد، لحظاتی که بر شما می گذرد را درک می کند و سعی می کند که با شما بی ادبانه رفتار نکند. تمام سعی اش را می کند تا در تمام وجوه مردی نجیب به نظر برسد.

۳ : فروتن است

در رابطه با صبور و آرام بودن، یک مردی که عاشق شماست، غرورش را حفظ می کند. عشق باعث می شود تا فروتن باشد، آن هم زمانی که شما در اوج غرور خود می باشید. یک مرد عاشق حتی اگر تقصیر شما هم نباشد، سعی می کند از واژه متاسفم استفاده کند. ترس از دست دادن شما، او را بیشتر مایل می سازد که ثابت کند آدم خوبیست.

نشانه های مرد عاشق چیست

۴ : خودخواه نیست

مردی که عاشق باشد، سخت کار می کند تا به شما به هر طریقی کمک کند. به دنبال ساختن بهترین ها چه زمان، خواب، پول و همه چیز است تا شما احساس راحتی در زندگی داشته باشید. علاوه براین، او برای تطبیق نیازهایش از شما استفاده نمی کند.

۵ : از شما محافظت می کند

مرد عاشق می داند که ذهن یک مرد چگونه کار می کند، پس می خواهد از تمام شهامتش استفاده کند. حسود نیست و به سادگی هم کنار نمی کشد. هیچ وقت نگویید که همسر بودن وظیفه اوست، زیرا او در تلاش است تا بهترین ها را فراهم کند و امنیت را برای شما به ارمغان بیاورد.

۶ : با شما رقابت نمی کند

دیگر خصوصیت یک مرد عاشق این است که هرگز با شما رقابت نمی کند. از اینکه شما به دستاوردهای بالاتری برسید یا موفق شوید، ناامید نمی شود. طبیعی است که مردان اهل رقابت باشند، اما نوبت به شما که می رسد، اگر این خصوصیت باشد، پس خودخواهیست. در تمام بالا پایین های زندگی با شماست و شما را تشویق می کند تا به رویاهای خود برسید. نه تنها برایتان تهدیدی نیست، بلکه یک الهام برای سخت تر کار کردن است.